Refund policy

Siparişiniz elinize geçtikten sonraki 10 gün içerisinde kullanılmayan ve hasar görmemiş ürünlerin değişimini / iade edilmesini, ancak ürünleriniz imza ambalaj malzemeleri dahil olmak üzere orijinal ambalajında ​​iade edilmesi durumunda kabul ediyoruz.
Öğelerinizi bize geri göndermeden önce, info@mehrymu.com adresine bir e-posta göndermeniz gerekir. Daha sonra e-posta ile iade talimatlarını alacaksınız. Lütfen Mehry Mu ile iletişime geçmeden hiçbir şey geri göndermeyiniz, çünkü bu daha uzun kullanım süresi ve geri ödemelerin gecikmesine neden olabilir.
Ücretsiz iade hizmeti sunuyoruz, satın alma işleminizi iade etmek isterseniz bu bizim sorumluluğumuzda olacak. Lütfen iade edilen malları alana kadar sevkiyattan sizin sorumlu olduğunuzu unutmayın.
Mehry Mu’nun çevrimiçi mağazasından satın alınan ürünler de İstanbul mağazamızda değiştirilebilir veya iade edilebilir.
İadenizi aldığımızda size e-posta göndereceğiz ve malların durumunu onayladıktan sonra iade edilen ürünlerin satın alma fiyatını orijinal ödeme kartına geri ödeyeceğiz.
Mehry Mu, Türkiye dışına gönderilen siparişlerde gümrük vergileri ve vergileri iade edemez. Bununla birlikte, yerel gümrük büronuzla doğrudan iletişim kurarak bunları kurtarabilirsiniz.
Bir değişim veya iade düzenlemek için lütfen bizimle info@mehrymu.com veya +90 212 257 50 22 adresinden iletişime geçin.
İade Adresi: Mehry Mu, Küçük Bebek Caddesi. Çınar Apt, No: 16, D: 3 Bebek, İstanbul, Türkiye

x